Театр "Час Ч". "АZ есмь ..."

27 квітня, 19:00, субота
Харків, Будинок Актора
Перейти до вибору квитків
Інші дати
Відміна заходу
Тривалість
01:00
16+
Російською мовою

Опис

Захід скасовано. Повернення грошей за квитки буде здійснюватися ДО 10.05. ВИ МОЖЕТЕ ОБМЫНЯТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ, КОТРА ПРОЙДЕ 19.05

Повернення фізичних квитків буде здійснюватися в касі 
ТЦ "Комильфо". Повернення електронних квитків буде здійснюватися на карту, з якої був придбаний квитки. Для цього просимо надіслати лист на пошту [email protected] з темою "Аz есмь", в листі потрібно вказати номер вашого замовлення, номер карти для повернення коштів, ПІБ власника карти, заповнене в електронному вигляді заяву (наприклад, в MS Word) і скан-копію ідентифікаційного коду.

 

 

 

Завантажити шаблон заяви

 
Майже детективна історія, в якій кого тільки не зустрінеш і чого тільки не знайдеш. Упорядкований хаос з людей і речей: дружина, скарбнички з грошима, дідусь-романтик, вічнозелений фікус, і навіть дівчатка, які люблять танці, особливо стриптиз.
 
Це і багато іншого тісно пов'язане в заплутаний вузол, який нам і належить розв'язати. Чи готові?
 
Відгуки:
 
@natali_sed, Instagram, 10.04
«Сьогодні ходила на виставу «Аz есмь…» Дуже сподобалося як любителю незвичного, незвичайного і того, що виходить за рамки розуміння. Були і сміх, і сльози, і непідробне тремтіння по тілу. Місцями дійсно моторошно. Час пролетів як мить - на одному диханні. Я б подивилася ще разок, актори грали на найвищому рівні!»
 
Олександр Аннічев, 25.05
«Вибачте, але творцям «Аz есмь…» навіть порадити нічого. Дуже хороший, розумний, а головне, добрий спектакль. І інтимний за відчуттям.»