LORDS OF THE SOUND feat Дидье Маруани "Interstellar Concert"

27 травня, 19:00, понеділок
Харків, ХНАТОБ
Ціна: від 190 грн
Тривалість
01:45
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

LORDS OF THE SOUND "Interstellar Concert"
За участю Дідьє Маруані "Space"
 
Грандіозна подія в культурному житті Харкова! Оркестр LORDS OF THE SOUND і легендарний Дідьє Маруані ( "Space") в спільній програмі "Interstellar Concert"
 
Як звучить космос? Яка музика в тому просторі, де немає звуків? На це питання дали відповідь кращі кіно-композитори, що створили саундтреки до фільмів про освоєння інших світів, зіркових польотах і неосяжних просторах. Ці роботи об'єднані в єдиній програмі - Interstellar Concert.
 
І надійним провідником в міжпланетній саунд-екскурсії є ніхто інший, як знаменитий оркестр Lords of the Sound! Interstellar, Gravity, Star Wars, Doctor Who, The X-Files, Armageddon, Avatar, Men in Black, The Fifth Element, Back to the Future, Pacific Rim, 2001: A Space Odyssey, Guardians of the Galaxy - це далеко не повний перелік саундтреків, здатних відвернути вас від усіх турбот буденного життя і дозволити вийти за межі звичайного, пірнувши в нескінченність музики.
 
А спеціальним гостем вечора стане Дідьє Маруані - беззмінний лідер культової групи "Space"! Зірка світового масштабу, яка свого часу зробила прорив в електронній музиці! Ви почуєте хіти групи "Space", які супроводжують вас з дитинства, в неповторному поєднанні електронної музики і оркестрового звучання.
 
Запрошуємо всіх Вас на по-справжньому космічний концерт з неземною музикою!