Сергій Бабкін. «Квартирник»

16 травня, 19:00, четвер
Харків, ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР
Ціна: від 650 грн
Бронь На касу
72
години
Російською мовою

Опис

Квартирник Сергія Бабкіна

16 травня в Будинку Кіно Сергій Бабкін проведе квартирник, де виконає свої найдушевніші композиції. А також поспілкується з аудиторією і відповість на всі питання слухачів.

Квартирники відрізняються від звичайних концертів. Тут головна роль відводиться спонтанності. Навіть сам Сергій не знає, яку пісню він заспіває наступною. Ту, яку забажають слухачі або ту, що підкаже душа. Квартирник – це не концерт. Це зустріч зі своїм слухачем, можливість задати питання улюбленому артисту і отримати щиру відповідь. Нібито ви не у концертній залі, а на затишній кухні із запашним чаєм спілкуєтесь під гітару.

Сергей Бабкин проводить квартирники з 2004 року. Спочатку це були невеликі квартири і парки, де збиралося до 60 чоловік, а з ростом впізнаваності артиста з'явилася необхідність у більших майданчиках. Однак, завдяки харизмі музиканта, у відчуттях слухача нічого не змінилось.

Якщо на великих концертах вам бракує почуття поєднанності з автором, то квартирник саме для вас! Чекаємо на всіх 14 березня в Будинку Кіно! Буде душевно!