Клава

15 травня, 19:00, середа
Харків, Харківська філармонія (Римарська)
Ціна: від 350 грн
Бронь На касу
72
години

Опис

Такого Ви ще не бачили !!!!
 
Вистава-концерт присвячена життю і творчості видатної актриси і співачки XX століття, Народної артистки, харків'янки Клавдії Іванівни Шульженко.
 
Ми розповімо і зіграємо 13 найяскравіших епізодів з життя співачки, виконаємо 27 кращих пісень з її репертуару. У виставі використані новітні технічні можливості звуку, акустики, світла та інше.
 
Живе виконання пісень з репертуару співачки, яке супроводжується відеорядом, професійні аранжування, створені персонально для оркестру дівчат, реквізит тих років, оригінальні костюми, - все це дозволить глядачеві зануритися в атмосферу середини XX в.
 
Понад двадцять пісень прозвучать у виконанні відомої і улюбленої багатьма парою акторів театру і кіно Анатолія Журавльова та Пелагеї Журавльової в супроводі естрадного оркестру, що складається, виключно з молодих дівчат, що безумовно є "родзинкою" вистави.
 
У виставі простежується все життя великої співачки, починаючи з юності і закінчуючи ювілейним концертом в Москві (1976 г.), який став віхою творчого шляху К. І. Шульженко.
 
Роки становлення, пошуки власного стилю, приголомшливий успіх, часом несправедлива критика, зіткнення зі свавіллям чиновників - що тільки не довелося пережити молодій співачці! Часом доводилося долати установки сталінської епохи, суворо визначають вимоги репертуарної політики радянської епохи.
 
Але завжди Клавдія Іванівна залишалася собою, не підбудовувалася під загальний стандарт, навіть всупереч власним інтересам.
 
Також глядач дізнається про людей, з якими Клавдію Іванівну зводила доля протягом творчого життя. Це І. О. Дунаєвський, В. П. Соловйов-Сєдой, І. Д. Кобзон, міністр культури СРСР Е. А. Фурцева та ін.
 
Ми розповімо і про особисте життя співачки, про двох її чоловіків - В. Кораллі і Г. Єпіфанове.
 
Історія співачки буде цікава і для сьогоднішньої молоді, тому що прочитана сучасною мовою, в захоплюючій формі діалогів (в тому числі і з глядачем), монологів, пісень і оркестрової музики.
 
Пісні, написані кращими радянськими композиторами спеціально для К. І. Шульженко, нікого не залишать байдужими своєю мелодійністю, щирістю, пронизливим ліризмом, а часом і гумором!
 
Ще однією "родзинкою" вистави є чоловіче виконання пісень Шульженко, що досить незвично і несподівано для багатьох!