ПОПЕЛЮШКА (ХХШ)

21 квітня, 11:30, неділя
Харків, ХНАТОБ
Ціна: від 50 грн
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

ПОПЕЛЮШКА (ХХШ)

Немає на світі казки, більш улюбленої і дітьми і дорослими, ніж казка Шарля Перро про Попелюшку, її чудовою чарівної туфельці і прекрасному Принца. Ця дивовижна історія давно живе на театральній сцені і в кіно.

Великий композитор Прокоф'єв Сергій Сергійович, який написав багато чудової музики, автор опер, симфонічної, хорової та камерної музики, знаменитого балету "Ромео і Джульєтта", теж любив казку про Попелюшку. У 1940 році Галина Уланова підказала композитору ідею казкового балету, передчуваючи, що саме геніальний Прокоф'єв здатний створити таку яскраву, образну, то ліричну, то гротескну, істинно "театральну" музику. Так в 1944 році народився цей балет, і, напевно, збулася мрія самої Попелюшки про те, щоб розповісти свою історію в танці. Адже Попелюшка так любила танцювати. З тих пір балет був поставлений в багатьох театрах світу. А сьогодні він народжується заново, тому що його виконавці - діти, артисти Дитячого балетного театру м.Харкова.

У 1999р. видатний російський хореограф народний артист Росії Ігор Чернишов здійснив цю постановку для юних артистів - учнів школи.

Лібрето Н.ВОЛКОВА в редакції нар. арт. Росії І.А.ЧЕРНИШЕВА

Композиція і хореографія нар. артист Росії Ігор ЧЕРНИШОВ

Асистент хореографа І.А.РУМЯНЦЕВА-ЧЕРНИШОВА

Художник-постановник Ольга Сибірцева

Художник-декоратор Г. Батий

Звукооператор А. ХАРЧЕНКО

Педагоги-репетитори Н.РЖЕВСКАЯ, Т.СТАРІКОВА, С.Петрова, Т.ЧЕРКАСОВА, Є. СОЛОВЙОВА, А.БРОВКО

Художній керівник Дитячого балетного театру заслужений діяч мистецтв України

Наталія Ржевська