Жінка та її чоловіки

29 травня, 19:00, середа
Харків, Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка
Ціна: від 50 грн
Бронь На касу
72
години

Опис

Спектакль - комедія, який покаже, що з роками практично у кожної жінки відбувається переосмислення і переоцінка деяких життєвих понять. А саме кардинально змінюється поняття любові, вірності, яким повинен бути ідеальний чоловік і т.д.

А ще актори зі сцени спробують донести до вас важливе: на нашому життєвому шляху зустрічається величезна кількість людей, але не всі, а лише одиниці залишаються в життя назавжди. Цікаво, життєво і так близько вам? Щоб провести вечір в шикарній компанії талановитих акторів, досить просто купити квитки на виставу «Жінка і всі її чоловіки» в Харкові.

Непідробні пристрасті і романтика у виставі

Буквально кожна жінка, дівчина і навіть молоденька дівчина відчайдушно бажає, щоб джентльмени падали у її ніжок, щоб не могли відвести свій погляд від її прекрасного личка, щоб назавжди зачарований її красою і чарівністю. Це і стало основною сюжетною задумкою вистави.

Про що спектакль

Захоплююча історія про кумедні і неординарних події, які відбуваються в простому на вигляд будинку. Комедійна постановка про справжню жіночності і чарівності. Все це приправлено ароматною романтичної нотою і дрібкою тонкого гумору. Ось про що спектакль «Жінка і всі її чоловіки».

Цікаво, якою кількістю чоловіків повинна володіти жінка, щоб її все ще називали порядної? Один єдиний? Або може кілька. А може стільки, скільки хочеться їй. На просторах нашої держави прийнято мати законних чоловіка або дружину, так би мовити узаконені відносини навіки. Але насправді часто буває, що у кожного з пари існує окрема, не менше насичене життя! Наприклад, у головної героїні постановки таких життів аж три. І що найцікавіше: всіх трьох чоловіків вона дуже любить. Так комедія або все-таки трагізм?

Так вийшло, що під одним дахом зібралися кілька чоловіків. Хто старший, хто молодший. Всі вони - представники різних соціальних статусів, професій, у кожного своя життєва позиція. Розкривається страшна правда. Всі ці люди - кохані нашої героїні. Жінка намагається пояснити, що лютує гостям, що кожного з них вона по-своєму любить. Але не може вибрати когось одного. І тут починається справжнє суперництво. Ви станете свідком чоловічої боротьби за ніжну дамську ручку.

Плисти за течією або зробити вибір, який, можливо, виявиться неправильним. Скоро все самі побачимо в театрі. Тим більше що вже зараз можна замовити квитки на виставу «Жінка і всі її чоловіки» в Харкові. В ролях: відомі актори театру і кіно, телеведучі. Лілія Ребрик, Лесь Задніпровський, Ігор Рубашкін, Олександр Жила, Владислав Дмитрук.