Вокально-симфонічне шоу «THE PHANTOM OF THE OPERA»

21 травня, 19:00, вівторок
Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Ціна: від 140 грн
Тривалість
01:40
Бронь На касу
72
години
До
7 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

Унікальний проект від артиста-вокаліста ПС НЮУ ім. Я. Мудрого, лауреата та володаря Гран-Прі Міжнародних та Національних конкурсів: ім. Бориса Гмирі, Клавдії Шульженко, Мусліма Магомаєва і багатьох інших, учасника телепроекту «Голос Країни» (9 сезон) і «Велика опера» (5 сезон), співака, який виступає на одній сцені з виконавцями світового рівня, Заслуженого артиста України Віталія Лашко. Театралізоване вокально-симфонічний шоу «Тhe Phantom of the Opera» в супроводі великого симфонічного оркестру.
 
У програмі легендарні композиції з мюзиклів, саундтреки до кінофільмів: «Привид Опери», «Хрещений батько», «Сніданок у Тіффані», «Найбільший шоумен», одні з кращих світових хітів у стилі  classical crossover (поп-опера), пісні з репертуару Френка Сінатри, Елвіса Преслі, Луї Армстронга, Дмитра Хворостовського, Лучано Паваротті, Мусліма Магомаєва.
 
На одній сцені: великий симфонічний оркестр, солісти, хор, рок-музиканти, балет, повітряні гімнасти, пісочна анімація, світлове шоу.
 
У концерті беруть участь: Народна артистка України Олена Гізімчук, Заслужена артистка України Вікторія Вєннікова, лауреати Міжнародних і Національних конкурсів Лілія Мазоха і Ольга Юрина.
Організатор: ФОП Прилуцька А. І.