АНТИТІЛА

7 червня, 19:00, п’ятниця
Харків, Стадіон "Металіст"
Ціна: від 300 грн
Бронь На касу
48
годин
До
8 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

«Антитіла» у Харкові!
7 червня 2019 року на ОСК «Металіст» у Харкові відбудеться концерт українського мега гурту «Антитіла»! Захід відбудеться в рамках стадіонного туру команди на підтримку нового альбому «Hello». Організатори обіцяють, що це буде найбільш масштабне шоу за всю історію гурту, під час якого прозвучать улюблені хіти та треки з нового альбому. Тарас Тополя і його музиканти готувалися до цієї зустрічі два роки, тож концерт «Антитіл» у Харкові просто неможливо пропустити.
 
За роки свого існування гурт «Антитіла» випустив 6 альбомів та неодноразово гастролював Україною та за її межами. Так у 2017 році за 101 день команда побувала у чотирьох країнах та відіграла 46 концертів в рамках туру «Сонце». Це досягнення було вписане у Книгу Національного реєстру рекордів України як найбільша кількість концертів, які відбулися в рамках одного туру.
 
Концерт на підтримку альбому «Hello»
Не дивно, що таке активне творче та гастрольне життя здобуло любов слухачів і пошану музичних критиків. Зокрема команда отримала Національну премію Золота жар-птиця у номінації «Кращий рок гурт» та премію у номінації «Краща музика» за версією чарту «Червона рута» від «Русского радио Украина».