KOVACS

8 квітня, 19:00, понеділок
Харків, ХНАТОБ
Ціна: від 500 грн
Бронь На касу
72
години

Опис

Гіпнотизуючий голос солістки Шарон Ковакс і її яскрава зовнішність буквально заворожують глядачів. Кожна її пісня - це міні спектакль зі своєрідною життєвою драматургією і непередбачуваною розв'язкою. Її пісні в стилі Соул отримали європейське визнання, потрапивши в хіт-паради в багатьох країнах.
 
Харківську публіку чекає захоплююче уявлення вищого європейської якості. Шарон і її група KOVACS в повному складі з оркестрової секцією занурять глядачів в світ своєю щирою душевної музики. Шарон відверто ділиться з глядачем своїми почуттями з допомогою свого мистецтва, викликаючи захоплюючі емоції кожної своєю піснею.
 
Шарон Ковакс- загадковий феномен з непростим життєвим досвідом і тернистим професійним шляхом до вершин слави. Музичний коледж, імпровізовані вечори музики в Ейндховені (Нідерланди), перші проби записи на YouTube зі своєю першою групою «KOVACS», що зібрали 60 млн. Переглядів, контракт з модельним агентством Viva Paris, серія нагород і гучних високопрофесійних місць на великих фестивалях, потім премія підтримки Роббі Вільямса, а також вплив великих людей - Холлідей, Симон, Бессі, Уайнхаус, Бет Гіббонс з Portishead - зробили з темною, грубої, безтурботним Ковакс спекотну суперзірку, що підкорила світ своїм сміливим зачаруванням.
 
Її танго «My Love» в стилі Джеймса Бонда, сингл, частково записаний на Кубі, миттєво став європейським хітом 2013 року і досяг першого місця в Греції. А в 2015 році її дебютний альбом «Shades Of Black» потрапив в чарти в 36 країнах, в десятку кращих в Німеччині і став номером один на її батьківщині в Голландії.
 
Другий альбом «Cheap Smell» - один з найбільш відкритих, чесних і натхненних соул-альбомів десятиліття, що розповідає про необхідність знаходити позитив у найскладніших поворотах життя. Це безкомпромісна спроба впоратися зі світлом і тінню сучасних відносин, це серія зізнань про дику любові, глибоких емоційних переживаннях Шарон за останні кілька років. «Весь альбому щасливою з самою собою, - зізнається вона, - і прийняти деякі частини себе, які, можливо, не ідеальні».