KHARKIV MUSIC FEST. Концерт «MOZART GALA»

7 квітня, 18:00, неділя
Харків, ХНАТОБ
Ціна: від 150 грн
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
6+

Опис

MOZART GALA
 
Творчість Вольфганга Амадея Моцарта - символ геніальності, вишуканості, та оптимізму. Тож не дивно, що у 2017 році його було визнано найчастіше виконуваним композитором. 7 квітня Kharkiv Music Fest дарує особливий подарунок меломаном - концерт “Mozart Gala”.
 
Концерт-закриття Міжнародного фестивалю Kharkiv Music Fest - втілення у життя європейської традиції грандіозних святкових концертів музики Моцарта у виконанні світових зірок оперної музики. Гала-концерти найвідоміших шедеврів віденського класика проходять на кращих концертних сценах світу - в Берлінській опері, Віденській філармонії, Концертному залі Плейєль в Парижі, та інших залах. Нарешті, найпопулярніші оперні арії Моцарта у виконанні провідних солістів Європейських оперних театрів вперше прозвучать в Харкові в єдиному гала-концерті.
 
Диригуватиме концертом “Mozart Gala” європейський диригент українського походження Андрій Юркевич. Молодий, але вже відомий на Заході диригент почав свою європейську кар’єру з дебюту за пультом славнозвісної Римської опери – балетом “Лебедине озеро”. З 2007 року по теперішній час він здійснив чимало оперних постановок в Європі та у світі, диригував багатьма симфонічними концертами. Кар’єра Андрія Юркевича включає співпрацю з такими театрами як Королівський театр Брюсселя Ла Моне, Мюнхенська Штатсопера, Берлінські Штатсопера та Дойчеопера, знаменита Барселонська Лісеу, оперний театр Сан-Франціско та інші. Особливе місце в доробку диригента - співпраця з колективами Віденської опери та Цюріхського оперного театру, де Андрій Юркевич став першим українським диригентом, який став за пульт цих славнозвісних колективів.