У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Задунаец за порогом

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«Задунаец за порогом»
МУЗЫКАЛЬНО-ДРАМАТИЧЕСКАЯ КОМЕДИЯ
 
Казак, который жил на Задунайской Сечи, назывался задунайцем. Он был изгнанником — находился за порогом родного дома и стремился вернуться домой. В этом главная идея «Задунайца за порогом».
По сюжету постановки султан имеет украинские корни, поэтому говорит по-украински и знает украинские песни, ведь Роксолана была женой султана Сулеймана, и у них были общие дети. Поэтому султан Махмуд ІІ, историческая личность, является потомком Роксоланы, по крайней мере, такое возможно. Впрочем, этот спектакль — фантазия его авторов, в которую они и приглашают зрителей.
 
В спектакле будет использована оригинальная музыка С.Гулака-Артемовского и класический сюжет, рукопашные бои и турецкий гарем. Комедия насыщена ярким национальным колоритом.
 
Жанр: музыкально-драматическая комедия 
Автор: по мотивам оперы С.Гулака-Артемовского "Запорожец за Дунаем" 
Режиссер: Анатолий Хостикоев 
 
Главные исполнители: Наталья Сумская, Богдан Бенюк, Анатолий Хостикоев, Василий Мазур, Игорь Рубашкин, Дарина Мамай, Тарас Постников

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Задунаец за порогом відбудеться 28 лютого 2016, 19:00, неділя в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+