Концерт симфонічної музики. МАСО «Слобожанський»

13 листопада 2015, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Молодіжний академічний симфонічний оркетр «Слобожанський» рад запросити усіх своїх слухачів та прихильників на концерт симфонічної музики, який відбудеться 13 листопада у БК Міліції. 
Під керівництвом головного запрошеного диригента, заслуженого діяча мистецтв України, Юрія Янко Ви почуєте Бетховена «Симфонію №5», Шуберта «Увертюру до драми Фончезі «Розамунда» та Брамса «Концерт для скрипки з оркестром». Останній музичний твір гратиме талановита скрипачка, лауреат міжнародних конкурсів – Марія Барановська (Харків, Україна).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт симфонічної музики. МАСО «Слобожанський» відбудеться 13 листопада 2015, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+