У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт симфонічної музики. МАСО «Слобожанський»

13 листопада 2015, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Молодіжний академічний симфонічний оркетр «Слобожанський» рад запросити усіх своїх слухачів та прихильників на концерт симфонічної музики, який відбудеться 13 листопада у БК Міліції. 
Під керівництвом головного запрошеного диригента, заслуженого діяча мистецтв України, Юрія Янко Ви почуєте Бетховена «Симфонію №5», Шуберта «Увертюру до драми Фончезі «Розамунда» та Брамса «Концерт для скрипки з оркестром». Останній музичний твір гратиме талановита скрипачка, лауреат міжнародних конкурсів – Марія Барановська (Харків, Україна).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт симфонічної музики. МАСО «Слобожанський» відбудеться 13 листопада 2015, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+