У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Східна фортеця

14 листопада 2015, 17:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Україна переживає складні часи, схід перебуває під ворожою агресією, деякі міста є тимчасово втраченими... Таким могло бути і наше славне місто, але Харків вистояв, не зламався, а навпаки зміцнів та став справжнім форпостом українства.
 
Музика завжди була поруч з нами, вона надихає, допомагає боротися, спонукає радіти кожному дню, мотивує жити. Наш народ перетерпів дуже багато, і завжди поруч лунала пісня, вона допомагала нам долати перешкоди, і надалі це робить, музика об’єднує та гартує нас. Чим більше лунатиме рідна пісня в нашому краї, тим скоріше прийде мир на наші землі!
 
Тому ми вирішили започаткувати власний музичний фестиваль із справжньою українською музикою, задля миру в нашій країні!
 
Цьогоріч, для вас гратимуть справжні професіонали та патріоти - і слово, і ділом:
 
- Легенда української правої сцени гурт Сокира Перуна(vk.com/club1410945)
 
- Гуцул-метал гурт Карна(vk.com/hutsul.metal)
 
- Нью-метал гурт Роллікс(vk.com/rolliks_band)
 
- Формація патріотичного позитиву гурт Друже Музико(vk.com/druje_muzyko)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Східна фортеця відбудеться 14 листопада 2015, 17:00, субота в Holiday club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.