У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Всі симфонії Брамса

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» щиро рад запросити усіх на цикл концертів «Всі симфонії Брамса». Під керівництвом головного диригента оркестру Дмитра Морозова у програмі прозвучить Симфонія №2 (Брамс), Музика до трагедії Шекспіра «Сон у літню ніч» (Мендельсон), Увертюра до опери «Ідоменей» (Моцарт), а також прем’єра сезону, вперше 
виконуватиметься Брамс «Пісні», у оркестровці Дмитра Морозова. Соло – заслужена артистка України – Олена Ширяєва (Київ).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Всі симфонії Брамса відбудеться 23 жовтня 2015, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+