У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Світові гастролі. Елдред Маршал та МАСО «Слобожанський»

20 листопада 2015, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

20 листопада у рамках світового турне до Харкова завітає відомий диригент Елдред Маршал (США), який вдруге зіграє з Молодіжним академічним симфонічним оркестром «Слобожанський».  У програмі звучатиме Симфонія №35 Моцарта і Симфонія №9 Шуберта, а також саме у цей вечір відбудеться світова прем’єра музичного твору для струнного оркестру «29 травня-9 червня», написаного відомим композитором Даніелєм Сабсхібуре (США).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Світові гастролі. Елдред Маршал та МАСО «Слобожанський» відбудеться 20 листопада 2015, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.