У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

У камина, при свечах

2 жовтня 2015, 18:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

2 октября 2015 года в 18-30 в каминном зале Дома ученых состоится уникальный концерт "У КАМИНА , ПРИ СВЕЧАХ,,,,,,"

Лучшая произведения классической музыки прозвучат в исполнении "Вива -квартет"(струнный квартет классической музыки), Юлии Радкевич - певицы с хрустальным голосом и Евгении Присяжной (рояль). Концерт пройдет пройдет в стиле старинных музыкальных вечеров .Вы услышите самые известные и любимые классические произведения , известные арии , романсы и песни. Шампанское , сюрпризы и душевная атмосфера ждет всех зрителей этого уникального действа. В зале всего 90 мест и каждый зритель станет участником концерта , т.к. будет видеть и слышать произведения так , как захочет. Зажженный старинный камин , горящие свечи в старинных бальных подсвечниках , атмосфера старинного великосветского приема и камерная классическая музыка-прекрасный повод отдохнуть душой и мыслями!!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

У камина, при свечах відбудеться 2 жовтня 2015, 18:30, п’ятниця в Харківський будинок вчених. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.