У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Допоможемо пораненим

29 вересня 2015, 19:00, вівторок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

29 вересня  в 19-00  в ККЗ Україна  відбудиться концерт «Допоможемо  пораненим!»  Улюблені  артисти, учасники та переможці  національних талант шоу  «Лісапетний батальон», Іван Ганзера, гурт «Тріода» ,  Олександр Кварта, Неля Каблучка, Борис Севастьянов, Дмитро Бабак виконають  пісні, які співає вся Україна . 

Всі зібрані кошти від продажу квітків, будуть  передані  пораненим  бійцям , які захищають нашу Батьківщину в зоні АТО. Підтримай своїх! Допоможемо разом!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Допоможемо пораненим відбудеться 29 вересня 2015, 19:00, вівторок в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+