Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Золотое руно

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

«ЗОЛОТОЕ РУНО»
(героический эпос по мотивам мифов Древней Греции)    

Бог морей Посейдон и мудрая богиня Афина Паллада затеяли спор:   кто по-настоящему правит миром: вечные Мойры, плетущие ковер из человеческих жизней, или любовь. Этот божественный спор должны решить аргонавты во главе с Ясоном, отправившиеся в Колхиду не просто в поисках славы. По преданию они должны вернуть в родную Грецию золотое руно.
Режиссер Александр Драчев за спектакль „Золотое руно” был награжден муниципальной премией им. Марьяна Крушельницкого. На открытом фестивале детских театров «ТЮЗы-2009 (г. Макеевка) «Золотое руно» завоевало приз в номинации «Лучшая сценография» (художник – Аркадий Чадов).

Композитор – Ирина Губаренко
Длительность спектакля – 1 час 20 минут

Для среднего школьного возраста

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Золотое руно відбудеться 24 вересня 2015, 14:00, четвер в Харківський театр для дітей та юнацтва (ХТДЮ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+