У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

От Парижа до Нью-Йорка

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

"От Парижа до Нью-Йорка " -  новая сольная программа лауреата международных конкурсов Альбины Жетеневой .

Программу концерта составили песни из репертуара Э.Пиаф, М.Матье, Ш.Азнавура, Л.Фабиан и др.

Неповторимая атмосфера Франции: ароматный кофе, звуки аккордиона, очаровательный Мим  станут неотъемлемой частью 1 отделения , а потрясающая музыка бродвейских мюзиклов во 2 части программы подарит вам положительные эмоции и драйв.

В концерте принимают участие: лауреат национальных конкурсов Константин Гончарь, в роли Мима - лауреат международных конкурсов  Екатерина Орехова, ансамбль бального и эстрадного танца "Вдохновение"  и  др.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

От Парижа до Нью-Йорка відбудеться 4 жовтня 2015, 18:00, неділя в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+