У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вечная весна Валерия Ободзинского

23 листопада 2015, 18:00, понеділок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Истинных ценителей музыкального искусства  приглашаем на  программу  "ВЕЧНАЯ ВЕСНА ВАЛЕРИЯ ОБОДЗИНСКОГО" . Популярность этого артиста в 70-е годы была невероятной, а пластинки расходились миллионными тиражами. Визитной карточкой артиста стала песня "Эти глаза напротив". В 1966- 1967г.г. работал в оркестре Олега Лундстрема. Первый успех к артисту пришел в Болгарии в 1967 году с песней "Луна на солнечном берегу". Феномен Ободзинского заключался в своеобразной, самобытной манере пения. Искреннее исполнение, душевность, обаяние и работоспособность сделали В.Ободзинского кумиром публики. Мы надеемся, что нежные и трогательные песни артиста, такие как " Восточная песня", "Белые крылья", "Листопад" мн.др. не оставят вас равнодушными. В программе принимают участие : Заслуженный артист Украины Олег Летенко, лауреаты  международных конкурсов Альбина Житенева, Яна Боброва, Константин Гончарь и  др.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вечная весна Валерия Ободзинского відбудеться 23 листопада 2015, 18:00, понеділок в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.