У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Моноспектакль-иллюзия «Прикоснитесь к магии»

4 жовтня 2015, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Есть ли в жизни место настоящим чудесам, или вся магия и волшебство остались в детстве? В моноспектакле «Прикоснитесь к магии» иллюзионист Дмитрий Мосин поделится со зрителями историями из собственной жизни и размышлениями о ней, и при помощи фокусов приподнимет завесу  обыденности, которая, порой, скрывает «обыкновенные чудеса», наполняющие нашу жизнь. Зрители смогут сами стать участниками спектакля и увидеть как происходят фокусы не по телевизору, а буквально на глазах или даже у них в руках! В наше время, когда уже трудно чем-то удивить, в спектакле единственного в Украине театра магии «Стрекоза» вы увидите необъяснимые вещи и сможете пережить новые ощущения.
Отвлекитесь от проблем и будней и окунитесь в атмосферу волшебства, юмора, доброты и магии.
 
Продолжительность спектакля – 1 час 15 минут

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Моноспектакль-иллюзия «Прикоснитесь к магии» відбудеться 4 жовтня 2015, 19:00, неділя в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+