У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Всеукраинский женский фестиваль "Счастье есть"

17 травня 2015, 10:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Фестиваль о новых тенденциях в жизни женщины. О свежих идеях во взаимоотношениях, красоте, культуре, времени, моде, бизнесе. Как успевать  все, не теряя себя. Женский фестиваль «Счастье есть» –  это  мероприятие для женщины, которая развивается, следит за новинками в мире красоты и моды, строит и создает каждый день новое и прекрасное, любит и любима.

«Счастье есть» – это уникальное событие, которое представляет ряд мастер классов , лекций и семинаров по взаимоотношениям между мужчиной и женщиной, психологии,  красоте, моде и карьере, хобби и здоровью. Также на Фестивале представлены фотовыставки, театральные представления, перфомансы и арт-проекты.

В программе:  мастер классы от ведущих спикеров страны, тематическая фотосъемка, искусство дефиле,  розыгрыш ценных подарков и призов! Ожидаемое количество участниц 1000 чел., стоимость билета 300 грн., время проведения с 10 до 19

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Всеукраинский женский фестиваль "Счастье есть" відбудеться 17 травня 2015, 10:00, неділя в Харків Палас. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+