Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

БОЛЬШОЙ СЛОБОЖАНСКИЙ АНСАМБЛЬ ПЕСНИ и ТАНЦА

9 квітня 2015, 18:30, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Большой Слобожанский ансамбль песни и танца создан в марте 2011 года Художественным руководителем и главным хореографом ансамбля был приглашен один из ведущих украинских хореографов - харьковчанин, народный артист Украины, профессор, академик - Борис Николаевич Колногузенко. Главным дирижером и главным хормейстером - лауреат международных конкурсов Андрей Стрелец и Михаил Когутич. Административное руководство в ансамбле возложено на известного специалиста, на человека, которого уже давно хорошо знают в художественных кругах города - Кобзева Сергея Сергеевича.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

БОЛЬШОЙ СЛОБОЖАНСКИЙ АНСАМБЛЬ ПЕСНИ и ТАНЦА відбудеться 9 квітня 2015, 18:30, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+