У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

МЕГАДЕВИЧНИК

6 березня 2015, 21:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ХОЧЕШЬ ПОЧУСТВОВАТЬ СЕБЯ КОРОЛЕВОЙ В ОКРУЖЕНИИ МУЖЕСТВЕННЫХ И СЕКСУАЛЬНЫХ МУЖЧИН??!!! Не знаешь как отметить женский праздник? Тогда это мероприятие для тебя!

Только 6 МАРТА 2015 года в клубе "Місто"! ВПЕРВЫЕ!
КРУПНЕЙШИЙ МЕГАДЕВИЧНИК В ИСТОРИИ ХАРЬКОВА! НЕ ПРОПУСТИ!

Официанты мужчины топлесс, мужские номера, незабываемая шоу-программа, мужской стриптиз, подарки и призы от партнеров и спонсоров мероприятия!!!
В ходе мероприятия будут разыграны  3000 гривен от туристического клуба Royal Service, ценные сертификаты от  Panda Panda animation show big dolls, Beauty Linsale, Mary Kay, Avon и другие призы, сертификаты.

Мужчинам вход до 00:00 воспрещен!

ЖДЕМ ВАС!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

МЕГАДЕВИЧНИК відбудеться 6 березня 2015, 21:00, п’ятниця в Клуб "Мiсто". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+