У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

КРИСТЕЛЬ ЛУРИ

16 березня 2015, 19:00, понеділок
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

КРИСТЕЛЬ ЛУРИ

В 19 лет Кристель начала петь под аккомпанемент пианиста из Парижа и исполняла самые популярные французские песни в пиано-баре. Она открыла для себя шедевры Бреля, Ферре, Барбары, Брассенса, Обре, Ферра, Азнавура, Николетта, Сальвадора, Греко и других. Используя свой выдающийся вокальный дар, Кристель начала экспериментировать с другими музыкальными стилями и добавлять их в свой репертуар (поп, фолк, соул, госпел и т. д..). Но, после 20 лет успешной карьеры в музыкальной индустрии, Кристель по-прежнему хотела осуществить свою мечту: сделать вызов — спеть Эдит Пиаф!

Она открыла для себя Пиаф в возрасте 17 лет и тут же влюбилась в легендарную певицу. В 2013 г. в связи с 50-й годовщиной cо дня смерти Эдит Пиаф, она решила исполнить произведения из мощного репертуара своего кумира.

Теплота и романтика Франции в песнях Эдит Пиаф. Поет Кристель Лури.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

КРИСТЕЛЬ ЛУРИ відбудеться 16 березня 2015, 19:00, понеділок в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.