Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Театр 19. "Двері"

19 січня 2022, 19:00, середа
У продажу залишилось 44 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 180 грн
Інші дати
Тривалість
02:20
З антрактом
Бронь На касу
24
години
Російською мовою

Про подію

Містична комедія в 2-х діях за мотивами п'єси Луїджі Лунар «Троє на гойдалці» в сценічній редакції театру.

Режисер - Ігор Ладенко

В ролях:

  • Олег Дідик (Командор)
  • Сергій Лістунов (Капітан)
  • Юрій Ніколаєнко (Професор)
  • Наталя Іванська (Жінка)

Людина часто просто живе, пливучи за течією. Вона зайнята своїми повсякденними справами і часто ні про що суттєве не замислюється, поки не відбувається ЩОСЬ.

Герої вистави «ДВЕРІ» - Капітан, Командор і Професор - прийшли кожен у своїх справах в один і той же приміщення. Для кожного у цій кімнати свою адресу і своє призначення. І різні двері. Герої намагаються знайти пояснення цій плутанині, але в цей час в місті оголошується дивна «хімічна тривога». Не маючи можливості вийти з кімнати, персонажі розповідають про себе, озираючись на своє минуле. Капітан, Командор і Професор, намагаючись зрозуміти ситуацію, що склалася, то приходять до логічних і виправданих висновків, то потрапляють в глухий кут і виявляються не в силах пояснити фантастичні явища, що відбуваються в містичній кімнаті. А потім з'являється загадкова Жінка ...

«Двері» - це, можна сказати, спектакль для всіх: і для тих, хто приходить в театр відпочити, розважитися і посміятися іскрометним жартів, і для тих, хто любить подумати про серйозні і глибокі речі. Але не без іронії, звичайно.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр 19. "Двері" відбудеться 19 січня 2022, 19:00, середа в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

19 лютого, 19:00
Харків Будинок Актора ціна: від 180 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 182
Питання? Відповідь!
+