Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Майстер-клас Маріса Сірмайса

У продажу залишилось 166 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 50 грн
Інші дати
Бронь На касу
72
години

Про подію

Майстер-клас Маріса Сірмайса – головного диригента та художнього керівника Державного Академічного хору «Latvija»
 
Маріс Сірмайс закінчив Латвійську Академію музики в класах професорів. Л. Пісменної та І. Кокарса. З 2000 року навчався у Вищій музичній школі Граца (Австрія) в класі професора М. Зігхарта.
У 1990 році М. Сірмайс заснував молодіжний хор "Kamēr ...", який під його керівництвом отримав визнання широкої публіки в Латвії та за її кордонами. З 1992 по 1997 роки М. Сірмайс працював із лауреатом міжнародних конкурсів жіночим хором «Дзінтарс».
З 1997 року М. Сірмайс – головний диригент та художній керівник Державного Академічного хору «Latvija», з 1998 року – один із головних диригентів Загального Латвійського Свята пісні.
М. Сірмайс не перестає дивувати публіку авторськими інтерпретаціями та майстерністю хорового виконавства, а в артистах хору вміє пробудити те почуття творчої свободи, яке є суттю самого мистецтва.
 
Програма:
 
Raimonds Tiguls – Moonlight sound design
Peteris Vasks – Ziles Zina
Selga Mence – Kurtubiji, balelini
Захід відбувається в межах Харківського міжнародного хорового фестивалю імені В’ячеслава Палкіна за участю Академічного хору ім. В’ячеслава Палкіна Харківської філармонії (художній керівник – Андрій Сиротенко).
 
Академічний хор ім. В'ячеслава Палкіна
 
Cтворений у 1980 р. як аматорський Камерний хор Харківського Обласного відділення Музичного товариства України та Обласного управління культури. За вагомі досягнення та високий професіоналізм Харківський Камерний хор у 1990 р. отримав статус професійного колективу та увійшов до творчого складу Харківської обласної філармонії. Засновником та головним диригентом (1980 – 2008 рр.) був народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, член-кореспондент АМУ, професор В’ячеслав Палкін.
В 2008 р. за вагомі досягнення в розвитку музичного мистецтва, високий професіоналізм хору надано статус академічного, та з метою вшанування пам'яті видатного Маестро – ім'я його засновника, від того часу колектив має назву Академічний хор ім. В'ячеслава Палкіна.
З вересня 2008 р. художній керівник хору – лауреат Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів, учень В. Палкіна Андрій Сиротенко.
40 років цей творчий колектив визначає рівень та динаміку розвитку хорового мистецтва не тільки Слобожанщини, а й всієї України. Концертна діяльність Академічного хору імені В'ячеслава Палкіна сприяє визнанню українського хорового виконавства й за межами нашої держави. Підтвердженням цього є участь колективу в багатьох мистецьких акціях, міжнародних, всеукраїнських конкурсах, фестивалях і творчих проектах та здобуття таких звань:
 – лауреат Першого Всеукраїнського конкурсу хорових колективів ім. М. Д. Леонтовича (Київ, 1989)
– VI та XI Хор-фести «Золотоверхий Київ» (м. Київ, 2002, 2007)
– «Сузір'я Шевченківських Лауреатів» (м. Київ, 2003)
– Всеукраїнська хорова асамблея до 130-ліття від Дня народження О. Кошиця (м. Київ, 2005)
–  Міжнародний фестиваль «Хайновські дні музики церковної» (Польща, Хайновка, 2005-2006)
– Гран-прі Міжнародного фестивалю «Хайновські дні музики церковної» (Польща, Хайновка, 2011)
– «Спеціальний приз за краще виконання твору, написаного після 2007 р.» на XXV Міжнародному конкурсі ім. Б. Бартока (Угорщина, Дебрецен, 2012). 
Серед останніх здобутків: у 2018 р. хор став Лауреатом Першої премії на Всеукраїнському хоровому конкурсі “Щедрик фест” (м. Покровськ ), у 2020 р. колектив здобув премію ім. М. Д. Леонтовича в номінації «Професійні хорові колективи». 
У репертуарній палітрі колективу духовні та світські хорові твори a cappella класичної та сучасної української, російської та зарубіжної музики,  твори великої форми (зокрема опери), хорова музика композиторів Харківщини (Стецюна, Кравцова, Кармінського, Щетинського, Бібіка, Литвинова, Мужчиля та ін.).
Професійна майстерність Академічного хору ім. В'ячеслава Палкіна вражає слухачів внутрішньою експресією та глибиною, блискучою вокальною технікою, різноманітністю барв, дивовижною витонченістю та відвертістю, що відображають достеменність високого рівня національної хорової культури.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Майстер-клас Маріса Сірмайса відбудеться 4 грудня 2021, 11:00, субота в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

5 грудня, 11:00
Харків Харківська філармонія (Велика зала) ціна: від 50 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 165
Питання? Відповідь!
+