Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава-ораторія "Наркомати"

У продажу залишилось 189 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 200 грн
Інші дати
Тривалість
02:00
Бронь На касу
24
години
12+
Українською мовою

Про подію

Вистава-ораторія "Наркомати" - нове театральне висловлювання про радянське минуле і національну пам’ять від харківського театру "Публіцист". Щоб розібратись з витоками червоного терору, автори пропонують глядачам спуститись в дантівське чистилище ранньорадянської історії. Функціонує чистилище за формою тринадцяти народних комісаріатів (наркоматів) - кожен з яких описав окремий український драматург чи письменник.
 
При створенні сценографії "Наркоматів" автори вистави надихались виглядом парків-меморіалів радянської та нацистської епох: берлінській Трептов Парк, відомий вакханаліями російських туристів кожного 9 травня, та територія з’їздів НСДАП у Нюрнберзі, монументальна та загрозливо-пуста сьогодні. Ці пам’ятники тоталітарної архітектури - хороший стартовий поінт для розмірковування про пострадянські маркери у просторі, який оточує нас досі. Від п’єдестала без Леніна в центрі міста - до серпів з молотами, вплетених в оздоблення “соціалістичної” забудови.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава-ораторія "Наркомати" відбудеться 19 жовтня 2021, 19:00, вівторок в Харківська державна академія дизайну і мистецтв. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

20 жовтня, 19:00
Харків Харківська державна академія дизайну і мистецтв ціна: 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 188
Питання? Відповідь!
+
messenger Приймай участь
в розіграші квитків
у нашому Instagram