У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Поэтический концерт "Любви всем хватит"

28 лютого 2015, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Любви Хватит Всем
Эти три слова, ни что иное, как состояние души, как образ мышления, которым обладали великие поэты, настоящие художники.
Любви Хватит Всем
К счастью понятие близкое многим из Вас, и к несчастью которого сейчас так не хватает вокруг
28 февраля на сцене КЗ Украина - мы услышим стихи и песни Окуджавы, Городницкого, Галича, Высоцкого, Дольского, Митяева и многих других выдающихся поэтов. Тех людей, которые в разные времена согревали и бередили души тысяч людей.
Актерские этюды и  авторский видеоряд к произведениям этих авторов, сделают из концерта, настоящий спектакль, а спектакль, вызовет сопереживание в зале.
28 февраля - в концертном зале Украина - мы вместе попрощаемся с зимой и уйдем с концерта счастливыми

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Поэтический концерт "Любви всем хватит" відбудеться 28 лютого 2015, 19:00, субота в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+