У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ЗОЛУШКА (СИНДИ)

25 січня 2015, 18:30, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Балет «ЗОЛУШКА (СИНДИ)» 

Современную золушку Василий Медведев, балетмейстер из Санкт-Петербурга, уже ставил в Европе. На постсоветском пространстве Харьков стал первым городом, который увидел старую сказку о владелице хрустальной туфельки на новый лад.
Золушка-секретарь и Принц-кутюрье выйдут на сцену оперного театра. Действие классической сказки перенесли в шестидесятые годы двадцатого века - эпоху рок-н-ролла и стиляг.
Советуем Вам посетить самый неклассический балет из репертуара харьковских мастеров классического балетного спектакля.

Исполнители: А.РАДИЕВСКАЯ, И.ЛАДЫГИНА, Е.ЛЕОНТЬЕВА, С.ИСАКОВА, А.КОЗАРЕЗОВ
Дирижер -  Ю. ЯКОВЕНКО
Продолжительность: 2 часа 10 минут

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ЗОЛУШКА (СИНДИ) відбудеться 25 січня 2015, 18:30, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.