У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Олег Дидык. "Актерские навыки в Вашей жизни"

21 грудня 2014, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Олег Дидык: мастер класс - Актерские навыки в жизни!
 
Олег Дидык - актер. Один из основателей самого известного в Украине негосударственного театра - Театра 19, где работает с 2000 года и до сих пор. Хотя в копилке имеет опыт работы и в государственных театрах.
 
Более 5 лет преподает актерское мастерство.
Преподавательских опыт разнообразен, от подготовки к поступлению в Вуз, до работы с хореографами. От актерского мастерства для юных моделей, до психотерапии театра, для преодоления личных комплексов.
 
В программе, разбор понятий: психологический зажим, игра в жизни и игра на сцене, что в них общего и что принципиально разного.
Данный мастер класс - это три часа общения на тему театра, кино, драматургии, психологии.
 
Программа вечера направлена, на тех, кто пытается разобраться в себе, желает получить некий инструмент к работе над собственным совершенствованием. Ведь инструмент актера - это он сам, его психо-физический аппарат.
А также вечер интересен любителям театра, которые получат возможность прикоснуться к загадочному миру искусства, через прямое общение с хорошим актером.
 
Ведущий вечера - режиссер и продюсер - Антон Меженин.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Олег Дидык. "Актерские навыки в Вашей жизни" відбудеться 21 грудня 2014, 19:00, неділя в Клуб «Пинтагон». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+