Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"Мир глазами Воробушка"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Инародный театр Абсурда Воробушек, вновь спешит заострить все датчики вашего сознания и найти пути к подсознанию. 
 
Это комедийное шоу, которое заставит людей превращаться в детей, а детей превращаться в мотороллер, а мотороллер...вы поняли. 
 
"Мир глазами Воробушка" - это обновленная версия шоу в честь двухсотлетия нашего театра. Больше юмора, больше сарказма, больше абсурда, больше меньше, больше больше. И, конечно же, сочный виноград. И кусочек посёлка Высокое.
 
"Мир глазами Воробушка" вы сможете посмотреть 5 декабря в 19:00. Станция метро Архитектора Бекетова, "Дк Киевского района".
 
Счастливым обладателем билета можно стать, заплатив за него от 40 до 80 гривен.
Спешите. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"Мир глазами Воробушка" відбудеться 5 грудня 2014, 19:00, п’ятниця в Муніципальний центр культурних ініціатив (ПК Зв'язку). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+