Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Дитячий Фестивальний оркестр KharkivMusicFest

У продажу залишилось 257 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 200 грн
Інші дати
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
6+

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 21 КВІТНЯ 2021 19:00 НА 11 ЧЕРВНЯ 2021 18:30
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Билеты возврату не подлежат
11 червня, 19.00
Харківська філармонія, Органна зала
 
Дитячий фестивальний оркестр KharkivMusicFest
 
Унікальний склад Дитячого фестивального оркестру KharkivMusicFest виступить в рамках фестивалю 11 червня. До обдарованих дітей Харкова віком від 10 до 18 років, що вже відомі любителям класичної музики першої столиці як Дитячий симфонічний оркестр KharkivMusicFest, приєднаються юні таланти із усієї України.
 
Солістка вечора Христина Михайличенко - 15-річна піаністка із Києва. Не зважаючи на свій юний вік, Христина має цікаву географію виступів. Вона грала концерти в Нью-Йорку, у Вашингтоні у Світовому банку, виступала на провідних сценах і в музичних академіях Брюсселя, Парижа, Антверпена, Відня, Брюгге, Стамбула, містах Німеччини та Нідерландів, у залах Національних філармоній України. Її здобутки – це десятки перемог, перших премій та Гран-Прі Міжнародних музичних конкурсів (Україна, Бельгія, Нідерланди). Христина тричі входила в топ 10-ти дітей, за версією WoMo – найяскравіших підлітків року, досягнення яких отримали визнання (2015-2017 рр.). На концерті у Харкові піаністка виконає Фортепіанний концерт №23 Ля мажор Вольфганга Амадея Моцарта - який вже третє століття вважається кращим серед 27 концертів Моцарт, через дуже проникливу, чуттєву, та глибоку другу частину твору.
 
Перше відділення буде присвячено музиці віденських класиків. Крім Концерта №23 Моцарта Дитячий фестивальний оркестр виконає Увертюру “Егмонт” Людвіга ван Бетховена. В другому відділенні прозвучить музика романтиків. Сергія Борткевича - композитора початку ХХ століття, чиє життя було пов’язане і з Харковом і з Віднем. В концерті прозвучать окремі п’єси з його сюїти “Тисяча та одна ніч”. На закінчення концерту прозвучать “Три слов’янських танці” Антоніна Дворжака.
 
За диригентським пультом цього вечора буде Віталій Алексейонок. Головний диригентом оркестру Мюнхенського університету, лауреат конкурсу "MDR Conducting Competition 2018" він диригував такими колективами як оркестр Лейпцігського радіо, Веймарскою державною капеллою, Струнним оркестром Люцернського фестивалю, Філармонійними оркестрами міст Карлові Вари, Йена, Гота, Градец-Кралове та ін. Найближчі проекти включають роботу в оперному театрі Граца, а також нову постановку опери «Орлеанська Діва» Чайковського в віденському театрі «Theater an der Wien».
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Дитячий Фестивальний оркестр KharkivMusicFest відбудеться 11 червня 2021, 18:30, п’ятниця в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

15 травня, 10:00
Харків Харківська філармонія. (Органна зала) ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 116
16 травня, 10:00
Харків Харківська філармонія. (Органна зала) ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 215
17 червня, 19:00
Харків Харківська філармонія (Велика зала) ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 286
Питання? Відповідь!
+