Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

KharkivMusiсFest-2021: «Ода до радості»

У продажу залишилось 286 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 200 грн
Інші дати
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
6+
Українською мовою

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 24 КВІТНЯ 2021 19:00 НА 17 ЧЕРВНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
KharkivMusiсFest-2021: «Ода до радості»
 
Закриття фестивалю KharkivMusicFest-2021 — один з найбільш масштабних та насичених концертів фестивалю за глибиною та експресивністю. У програмі вечора 17 червня — виконання найвідомішої симфонії Людвіга ван Бетховена — Симфонії №9, а також прем’єра у Харкові «Страстей за Тарасом» Євгена Станковича. Величні твори віденського та сучасного українського класиків прозвучать у виконанні найвідомішого хорового колективу України — Національної хорової капели України «Думка», та головного оркестру країни — Національного симфонічного оркестру України. Обидва колективи мають понад 100-літню історію, і є амбасадорами української культури за кордоном.
 
За диригентським пультом визнаний український маестро, Народний артист України Володимир Сіренко. З 1990 року він є диригентом Національного симфонічного оркестру України. Як гостьовий диригент працював з Royal Philharmonic Orchestra, оркестром Sinfonia Varsovia, Єрусалимським симфонічним оркестром, симфонічними оркестрами Краківської, Московської, Санкт-Петербурзької філармоній, та іншими. Виступав на відомих сценах: Концертгебау (Амстердам), Центр Мануеля де Фалья (Гранада), Зал Народової філармонії (Варшава), Барбікан хол та Кадоган хол (Лондон), Сеул–Арт–Центр (Корея), Рой Томсон хол (Торонто), Театр на Єлисейських Полях (Париж), Великий зал Московської консерваторії, Великий зал Санкт-Петербурзької філармонії.
 
Відкриється концерт твором «Страсті за Тарасом» Євгена Станковича — видатного українського композитора, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка. Твір був написаний у 2013 році до 200-літнього ювілею Тараса Шевченка. Сама назва «Страсті за Тарасом» відсилає нас до величних пасіонів Йоганна Себастьяна Баха, що оповідають про страждання Христа. Як зізнається автор «“Страсті...” для мене — досить незвичний музичний твір. Було бажання на основі творів Кобзаря створити музичну квінтесенцію духовного, актуального, соборного начал». Твір написаний для симфонічного оркестру, хору та солістів. Сольні партії виконають солісти Національної опери України Дмитро Кузьмін (тенор) і Олександр Бойко (баритон). 
 
Другий номер концертної програми — Дев’ята симфонія Бетховена. Цей твір вважається одним з найвидатніших в історії світової музичної культури, що виражає гуманістичні та волелюбні ідеали людства. Для втілення своєї грандіозної ідеї Бетховену здалося мало симфонічного оркестру: він хотів оспівати братерство всіх людей світу, об'єднаних в єдиному пориві радості і свободи, і для цього ввів у фінал симфонії хор і солістів. Саме тему фіналу Дев’ятої симфонії “Ода до радості” було обрано гімном Європейського союзу. На закритті KharkivMusicFest-2021 cольні партії бетховенського шедевру виконуватимуть солісти Національної опери України: Оксана Крамарєва (сопрано), Анжеліна Швачка (меццо-сопрано), Дмитро Кузьмін (тенор), Сергій Магера (бас).
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

KharkivMusiсFest-2021: «Ода до радості» відбудеться 17 червня 2021, 19:00, четвер в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

15 травня, 10:00
Харків Харківська філармонія. (Органна зала) ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 116
16 травня, 10:00
Харків Харківська філармонія. (Органна зала) ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 215
11 червня, 18:30
Харків Харківська філармонія. (Органна зала) ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 257
Питання? Відповідь!
+