У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ОТЕЛЛО

26 листопада 2014, 18:30, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Опера «ОТЕЛЛО» (итал. язык)  

Фабула трагедии Шекспира известна каждому школьнику. Но Джузеппе Верди не просто повторяет знакомый сюжет, делая его музыкальную иллюстрацию. В опере сталкиваются два мира — доверчивого и открытого в своих чувствах мавра Отелло и злокозненного  Яго. Классическая интрига драмы ревности и мести касается  не только проблемы невинности Дездемоны — в опере она волнует прежде всего благодаря  яркой  и страстной музыке Верди.

Исполнители - засл.артист Украины А. Шуляк, лауреаты межд. конкурсов А. Лапин, К. Бахритдинова В. Стеценко,, Р. Гордеев, солисты: Ю. Кудрявцев, В. Гращенко, Е. Гаврись,

Дирижер – засл. деятель искусств Украины В. Куценко.

Продолжительность: 3 часа

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ОТЕЛЛО відбудеться 26 листопада 2014, 18:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.