ОТЕЛЛО

26 листопада 2014, 18:30, середа
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Опера «ОТЕЛЛО» (итал. язык)  

Фабула трагедии Шекспира известна каждому школьнику. Но Джузеппе Верди не просто повторяет знакомый сюжет, делая его музыкальную иллюстрацию. В опере сталкиваются два мира — доверчивого и открытого в своих чувствах мавра Отелло и злокозненного  Яго. Классическая интрига драмы ревности и мести касается  не только проблемы невинности Дездемоны — в опере она волнует прежде всего благодаря  яркой  и страстной музыке Верди.

Исполнители - засл.артист Украины А. Шуляк, лауреаты межд. конкурсов А. Лапин, К. Бахритдинова В. Стеценко,, Р. Гордеев, солисты: Ю. Кудрявцев, В. Гращенко, Е. Гаврись,

Дирижер – засл. деятель искусств Украины В. Куценко.

Продолжительность: 3 часа

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ОТЕЛЛО відбудеться 26 листопада 2014, 18:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+