У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

МДТеатр. Вистава "Я Вона не я і я"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Я не знаю як почати цю п'єсу.
 
Я не впевнений ні в чому і все ж я спробую це зробити.
 
Я не знаю, чи буде цей текст п'єсою, тобто я не впевнений в силах чи буде актор вимовити ці слова зі сцени або на сцені я не знаю, як це правильно сказати, бо я не впевнений, що це взагалі має яке-небудь відношення до театру, якщо припускати що театр ...
 
Я віддаю собі звіт в тому, що це кризовий текст.
 
Я розумію, що читає скаже він зовсім того, так це правда.
 
Я знаю, генії покинули древо свідомості спільного знання моєї свідомості і свідомості Неба, бо свідомість це «Небо дивляться, і усвідомлює Небо».
 
Я віддаю собі звіт в тому, що ця праця схожа фізичним вправам в тюрмі, необхідним тільки для того що б не ослабло тіло, коли у тебе п'ять кроків туди, чотири туди і шість або сім маленьких по діагоналі і віконце вгорі, бо надія в тобі ще не вмерла, бо вона ...
 
Я не можу не розуміти, що це не цікаво але ...
 
Я повинен вам сказати, що існує дуже коротку мить, коли сонце падає мені на обличчя ...
 
У ці щасливі короткі миті я дивлюся на сонце, через широко відкриті очі. Я цьому навчився у Кастанед. Світло проникає в мене, в моє серце, через широко відкриті очі: Врата Світу і надія знову народжується в серці.
 
Я сподіваюся, що мені вдасться втекти з в'язниці власну бездарність і цей текст, текст надії. План втечі. Я ділюся ним з вами. Я намагаюся знайти вправи, що б повернути своєму тілу і своїй душі красу, що б Генії-Божества знову звернули на мене увагу.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

МДТеатр. Вистава "Я Вона не я і я" відбудеться 18 грудня 2020, 19:00, п’ятниця в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.