У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Сестра моя - Русалочка

Продаж припинено
минула подія

Про подію

П Р Е М Ь Е Р А  (детский)

Л. Разумовская

СЕСТРА МОЯ - РУСАЛОЧКА 

Притча Людмилы Разумовской, созданная по мотивам сказки Ганса Христиана Андерсена, в исполнении пушкинцев будет интересна как детям, так и взрослым. Яркое, красочное представление с элементами песочной анимации, цирковой акробатики, музыкальными и хореографическими сценами и при этом наполненное точными психологическими оценками и характеристиками персонажей. Лирическая история о любви морской принцессы к земному принцу, о самопожертвовании, о доброте и бесконечной нежности.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сестра моя - Русалочка відбудеться 28 червня 2014, 12:00, субота в Харківський академічний драматичний театр (велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.