У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Piano119 +. Олів'є Мессіан. Квартет на кінець часу

Відміна заходу

Квитки поверненню не підлягають

Ознайомитися з умовами повернення

минула подія

Про подію

Запрошуємо на додатковий концерт курсу Piano 119+. Гід по музиці XX—XXI ст. — концертне виконання «Квартету на кінець часу» Олів'є Мессіана.
 
Виконавці:
 
Ірина Денисенко /фортепіано/
Руслан Каширцев /кларнет/
Марія Барановська /скрипка/
Володимир Федоров /віолончель/
 
Про Квартет та Мессіана розповість автор і ведуча Гіда — Юлія Ніколаєвьска.
 
Концерт став можливим завдяки підтримці Телеграм-каналу про значні та цікаві культурні події Харкова «Zeigarnik Effect»:
 
***
Олів'є Мессіан — композитор, органіст, педагог, теоретик і видатний орнітолог.
У музиці ХХ століття (та й взагалі всієї) його фігура величезна — він ерудований музикант і поетично обдарований художник. Серед його учнів найбільш відомі композитори-авангардисти самої радикальної післявоєнної хвилі.
 
«З юних років джерелами натхнення для Мессіана були Святе Письмо, григоріанський спів, індійські ритми, культура екзотичних країн, спів птахів, сюрреалістична поезія». (Левон Акопян)
 
«Квартет на кінець часу» для фортепіано, кларнета, скрипки та віолончелі — шедевр його раннього періоду, що приніс композиторові світове визнання. Мессіан написав його в 1940, в украй незвичайних обставинах, а, вірніше, в абсолютно немислимих для творчості умовах табору для військовополонених.
Квартет — одне з найсвітліших, піднесених і проникливих творів за всю історію музики.
 
Мессіан про Квартет: «Якщо я склав цей квартет, так для того, щоб втекти від снігу, від війни, від полону і самого себе».
 
Тож чекаємо на вас! Приходьте!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Piano119 +. Олів'є Мессіан. Квартет на кінець часу відбудеться 7 травня 2020, 18:30, четвер в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.