У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Кирпатий Мефістофель

Продаж припинено
минула подія

Про подію

за мотивами роману Володимира Винниченка „Записки Кирпатого Мефістофеля”
Записки з підсвідомого
Тривалість вистави: 2 години
 
„...Невідомо чого, мені стає сумно. Я дивуюсь: звідки цей сум? Через що? Де є той резервуар, з якого витікають почуття, і хто стоїть у їх границь? У кожнім разі , не завжди свідомість...”
 
Після пригодницько-утопічного роману „Сонячна машина” Винниченкові „Записки Кирпатого Мефістофеля” є найпопулярнішим прозовим твором.
 
Мелодраматична історія, що сталася з героєм вистави на прізвисько Кирпатий Мефістофель, не є виключною. Український інтелігент, який розмірковує про сенс буття, має досить заплутані любовні стосунки. Він – мрійник і скептик водночас. Роздвоєння героя спектаклю – психологічне і моральне – призводить його до вибору певного шляху життя. Але Кирпатого Мефістофеля „підминає” ситуація – народження сина, в якому він вбачає невільного спадкоємця власних думок.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Кирпатий Мефістофель відбудеться 25 червня 2014, 19:00, середа в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка (мала сцена). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+