У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ночь в опере

24 травня 2014, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Светский прием в стенах Оперного театра.

Концерт с хитами классической и современной поп и рок-музыки, фуршет в антракте, неожиданные постановочные номера с участием лучших артистов театра и дирижера симфонического оркестра,живые сценки из опер, парад театральных костюмов. Хедлайнер вечера – Victor Ploskina.

Для учеников старших классов это будет отличная репетиция выпускного вечера! Среди гостей ожидаются самые известные люди нашего города. Кавалеры в костюмах, дамы в вечерних платьях, романтическая атмосфера – всё это и многое другое ожидает зрителей в этот вечер.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ночь в опере відбудеться 24 травня 2014, 20:00, субота в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.