KharkivMusicFest. Французька весна в Харкові

Тривалість
01:45
Бронь На касу
72
години
6+
Українською мовою

Про подію

KharkivMusicFest-2020: «Французька весна в Харкові»
м. Харків, Харківська Філармонія, Велика зала, 1 квітня, початок о 19:00
 
1 квітня в рамках KharkivMusicfest-2020 на сцені Великої зали Харківської філармонії виступить всесвітньо відомий віолончеліст із Франції Едгар Моро, а також один з найуспішніших недержавних оркестрів України — New Era Orchestra.
 
New Era Orchestra — колектив, який доводить, що академічна музика може та має бути в тренді. Оркестр відомий своїми неординарними концертними програмами, а також яскравими міжнародними проєктами за участі світових зірок класичної музики першої величини. Після виступів у Києві з такими музикантами, як Джошуа Белл, Сара Чанг, Аві Авіталь та іншими, а також виступів на фестивалях у Швейцарії та Литві, оркестр вперше представить свою програму в Харкові в рамках KharkivMusicFest. Арт-директор, диригент та співзасновник оркестру — Тетяна Калініченко.
 
У концерті разом з New Era Orchestra виступить французький віолончеліст Едгар Моро. Незважаючи на досить молодий вік (музиканту всього 25 років), за плечима Едгара Моро вже багато музичних здобутків. В 11 років він вже виступав з оркестрами світового рівня. У віці 15 років отримав спеціальний приз на Міжнародному конкурсі віолончелістів імені М. Ростроповича «Найперспективнішому конкурсанту», а в 17 став володарем Срібної медалі на одному з найпрестижніших музичних конкурсів — Міжнародному конкурсі ім. П. Чайковського.
 
Едгар Моро виступав на престижних музичних фестивалях в Японії, Швейцарії, Франції, Великобританії, а також на головних світових сценах, як-от: Carnegie Hall в Нью-Йорку, Wigmore Hall у Лондоні та Musikverein у Відні.
 
У 2013 році Моро підписав контракт із звукозаписувальною компанією Warner Classics. Дебютна збірка мініатюр, записана в дуеті з піаністом П'єр-Ів Одіком, у 2015 році принесла Моро нагороду в провідній музичній премії Франції Les Victoires de la Musique і титул «інструменталіст року». Альбом Giovincello з концертами XVIII століття, записаними з італійським бароковим ансамблем Il Pomo d'Oro, у 2016 році був удостоєний премії ECHO Klassik.
 
В програмі концерту Симфонія №7 Людвіга ван Бетховена, Рондо-каприччіозо для скрипки з оркестром Каміля Сен-Санса (соліст - Андрій Павлов). У другому відділенні концерту Едгар Моро разом з New Era Orchestra виконає Концерт для віолончелі з оркестром До мажор Йозефа Гайдна та Концерт для віолончелі з оркестром Ля мінор RV419 Антоніо Вівальді.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

KharkivMusicFest. Французька весна в Харкові відбудеться 1 квітня 2020, 19:00, середа в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

28 березня, 18:00
Харків Харківська філармонія (Велика зала) ціна: від 400 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 287
29 березня, 18:30
Харків Харківська філармонія. (Органна зала) ціна: від 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 299
4 квітня, 20:00
Харків Харківська філармонія. (Органна зала) ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 351
7 квітня, 19:00
Харків Харківська філармонія (Велика зала) ціна: від 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 463
10 квітня, 19:00
Харків Харківська філармонія (Велика зала) ціна: від 400 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 287
Питання? Відповідь!
+