У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Лев Гурич Синичка, або Бенефіс дебютантки

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Марко Кропивницький за Д. Ленським

Постановка: заслужений діяч мистецтв України О.Аркадін-Школьнік

Тривалість вистави: 3 години 20 хвилин

Ви коли-небудь бачили сценічне життя за лаштунками? Якщо ні, то запрошуємо відкрити для себе театр по той бік сцени!

Захоплива театральна інтрига з непередбаченими поворотами сюжету закружить вас у вихорі нескінченних таємниць і секретів театру та його мешканців. В головних ролях – неперевершені актори й актриси, але куди ж без їх шалених, пристрасних прихильників! Проте у центрі подій залишається її Величність Кохання…

«Лев Гурович Синичкин» - одна з найпопулярніших п’єс, яку з оплесками приймали в усьому світі. Ексклюзивний варіант легендарної п’єси, перероблений корифеєм української сцени Марком Кропивницьким, вперше за майже сторіччя відтворений на харківській сцені театру ім. Т.Г. Шевченка.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Лев Гурич Синичка, або Бенефіс дебютантки відбудеться 6 травня 2014, 18:00, вівторок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.