Інформація щодо обмеження масових заходів!

МДТеатр «Вечеря з дурнем»

1 квітня 2020, 19:00, середа
Перейти до вибору квитків
Інші дати
Перенесення майданчика

Новий майданчик
Тривалість
02:30
З антрактом

Про подію

ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО З 01.04 (ТКЦ) НА 12.04 (Палац Студентів НЮУ). ВСІ КВИТКИ ДІЙСНІ ТА ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.

 

Викуп броні в день заходу виключно до 14:00

Як на рахунок провести хороший вечір?
 
 
1. Посміятися від душі і зі смаком!
2. Доторкнутися до великого творчості Франсіса Вебера.
3. Добре провести час недільного вечора.
 
Харківський Театр МДТ існує понад 15 років, успішно граючи вистави, як на сценах міста, так і щорічно гастролюючи по Україні і в Європі, він завоював величезну кількість шанувальників.
 
Проект театру по праву можна назвати одними з феноменів театральному житті Харкова, відмінною рисою, яких є експеримент з жанрами і формою. У репертуарі театру все більше з'являється сучасних драматургів від Макдонаха до КЛІМА, все вистави володіють сильною енергетикою і моментом взаємодії з публікою тут і зараз, здатністю високої імпровізації. До комедіям театр відноситься з особливою обережністю, так як гра комедії - це особливий дар !!!
 
У цей вечір Ви дізнаєтеся, що таке справжня французька комедія. Ця феноменальна історія Франсіса Вебера популярна в усьому світі, багато театрів зверталися до неї ... Уявіть, що сьогодні у вас традиційна вечеря з друзями, обов'язковою умовою якого є необхідність привести з собою ... дурня! Дурень, природно, не повинен ні про що здогадатися. Суть такого жарту в тому, щоб розв'язати незвичайному гостю язика. Той з учасників вечері, хто приведе «кращого» дурня - переможець!
 
Так було завжди ... ..але не сьогодні! «Особливі обставини» - дружина пішла від нього, моторошна біль в попереку, нав'язливість податкового інспектора так недоречно, зроблять цю вечерю своєрідним! Хто ж кращий дурень, судити Вам!
 
Режисер: Олексій Райт
 
Діючі лиця:
 
П'єр Брошан - Олексій Райт
Франсуа Піньон - Богдан Адаменко
Жюст Леблан - Сергій Анипченко
Марлен- Анастасія Довгополова
Крістіна- Єлизавета Любимова
Шеваль - Євген Шинкарьов
Аршамбо - Іван Янченко
 
ПО мотивами п'єси Франсіса Вебера «Вечеря дурнів»
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

МДТеатр «Вечеря з дурнем» відбудеться 1 квітня 2020, 19:00, середа в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+