Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт "Величественные"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Новий рік ми звикли починати з нового. Нових звичок, нових захоплень. А МАСО «Слобожанський» започатковує новий цикл концертів, присвячених найвеличнішим. Чайковський, Бетховен, Бах, Моцарт… Ті, чия творчість, і є поняттям «класична музика». 
 
У цьому циклі ми спробуємо вас здивувати та показати знаних, з невідомого боку. Твори, що майже не виконуються, є нетиповими для творчості композитора або ж мають певну унікальну відмінність…
 
Цього разу на вас чекає Концерт для флейти ре мажор. Цікаво, що це не зовсім оригінальний твір. Моцарт адаптував раніше написаний концерт для гобоя, під флейту.  
А в другому відділені прозвучить Третя симфонія П. Чайковського. Серед інших творів цього жанру Третя симфонія стоїть окремо. Вона єдина складається з п’яти частин, тобто формально відступає від традицій класичного симфонічного циклу, вона до того ж єдина у Чайковського мажорна.
 
Солює на флейті – Анастасія Батуріна
Диригент – Петро Товстуха.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт "Величественные" відбудеться 24 січня 2020, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Джамала виступить з концертом-презентацією альбомів - «МИ» і «5:45»