Інформація щодо обмеження масових заходів!

Гроші (Сто тисяч)

Всі квитки продані

Про подію

ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО З 25.03 НА 4.05
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Повернення здійснюється до 2.04
 
Мала сцена, вхід з боку вул. Римарська, 12
 
Твори Івана Карпенка-Карого (1845-1907) належати до кращих зразків української класичної драматічної літератури, а комедія "Сто тисяч", что має першоназву "Гроші", є однією з вершин Творчої спадщини письменника.
 
Автори вистави поглянулі на п'єсу свіжімі очима й "переказалі" ее мовою сучасного театру. Режісерська концепція та гра акторів НЕ віклікають бажання даже згадуваті про ті, что головний герой - "суцільній експлуататор". Більшість персонажів вистави шукають різніх Шляхів до збагачення. Заможний селянин Калитка намагається по-крупному заробіті на купівлі фальшивих грошей, а его син знаходится щастя в коханні. У віставі - модерній за формою та актуальній за змістом -увагу глядачів прикрутити ее стілізовані українські народні танці, пісні, а такоже дотепі.
 
Вистава "Гроші (Сто тисяч)" - двічі лауреат МІЖНАРОДНОГО театрального фестивалю у Львові "Золотий лев".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гроші (Сто тисяч) відбудеться 4 травня 2020, 18:00, понеділок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

12 травня, 18:00
Харків Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка ціна: 120 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 10
Питання? Відповідь!
+