У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Семинар: «Мотивация персонала при ограниченном бюджете» с Людмилой Богуш

Продаж припинено
минула подія

Про подію

О МЕРОПРИЯТИИ:

 Что делать, если в компании нет денег на финансирование мотивационных программ? А руководители и собственники хотят видеть счастливых сотрудников с горящими глазами, работающими за идею. Вы считаете, что это невозможно? С другой стороны множество примеров, когда конкурентная заработная плата, хороший социальный пакет абсолютно не заставляет сотрудников «гореть» на работе, быть лояльным к компании, чувствовать себя частью команды, приходить на работу с удовольствием.

ПРОГРАММА:

Людмила Богуш - эксперт в области управления временем и изменениями. Автор технологии BogushTime, учредитель бизнес-студии BogushTime (Украина) и компании BogushTech (США).Людмила Богуш владеет секретами успешной мотивации. Более того, она утверждает, что мотивация без денег — это единственный вид настоящей мотивации.

Начало в 11:00. Окончание в 14:00

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Семинар: «Мотивация персонала при ограниченном бюджете» с Людмилой Богуш відбудеться 22 березня 2014, 11:00, субота в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+