Танцювальна вистава «Скажи тихіше, якщо зможеш». Тріо

26 лютого 2020, 19:00, середа
Ціна: 300 грн
Інші дати
Бронь На касу
24
години

Про подію

ПРО НАС
Ethno Contemporary Ballet - буквально «балет сучасного народу». У своїй танцювальній творчості досліджує систему символів, пронизані посиланнями на побутові ритуали і церемоніальні обряди. Прославляють поезію в танці, що відображають національні світогляди, поєднуючи фольклорну музику і сучасні трактування образів.
 
Про НАШОМУ ПРОЕКТІ
Танцювальна вистава - це форма, в яку ми одягнули наші напрацювання, можливість показати глядачеві плоди наших досліджень. Вистава «Скажи тихіше, якщо зможеш» - ця історія про справжнє життя: про любов, про зраду, про ненависть, про зародження нового життя, про смерть, про смирення, про людську силу духу, про дружбу, про радість, про циклічность наших життів. У виставі ми активно використовуємо вимираючі побутові предмети і знаходимо для них нові значення.
 
Ethno Contemporary Ballet докладає постійну наполегливість, сприяючи тому, щоб наша країна потрапила на міжнародну танцювальну карту. Ми занепокоєні швидким і різким занепадом національної культури і мистецтва перед обличчям зростаючого вторгнення західних культурних форм. За підтримки колег-однодумців і просто споріднених душ, ми заснували Ethno Contemporary Ballet, з метою просування національної культури і самобутності.
 
Режисери-постановники і хореографи:
Вадим Єсауленко та Ніна Булгакова
 
виконавці:
Варвара Костівська
Анастасія Герцовська
Анастасія Мостова
 
Музичний супровід:
ДахаБраха; Фолькнери; Олеся Кохан (Alexis Kochan); Квітка Цісик
 
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Танцювальна вистава «Скажи тихіше, якщо зможеш». Тріо відбудеться 26 лютого 2020, 19:00, середа в Ethnо Contemporary Ballet. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

29 лютого, 19:00
Харків Ethnо Contemporary Ballet ціна: 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 11
18 березня, 19:00
Харків Харківська філармонія. (Органна зала) ціна: від 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 360
Питання? Відповідь!
+