У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Неперевершені музиканти

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Для концерта в органному
залі філармонії 8 грудня 2019 року.
 
Музиканти-виконавці: Стас Венглевський (баян,США) та Корі Песатуро (аккордеон,США), ансамбль народних інструментів «Музичний сувенір» (м.Харків).
 
Опис концерта: концерт двох американських яскравих виконавців в органному залі Харківської філармонії при підтримці посольства США в Україні. Проект в рамках програми культурної дипломатії посольства США в Україні. В концерті приймає участь ансамбль народних інструментів «Музичний сувенір» (м.Харків; керівники Наталія Костенко та Сергій Нєвєров).
 
Стас Венглевський (баян) – двічі лауреат конкурсу «Баян» в республіці Молдова. У 1992 році емігрував до США та продовжив свою творчу кар'єру. Багато гастролював по країнах колишнього Радянського Союзу, Європи, Канаді, США. Виступав з симфонічними оркестрами Мілуокі, Чикаго, Такоми та іншими. Приймав участь у створенні тевелезійних роликів, виступав у театральних виставах, записав 15 музичних альбомів, видав декілька сбірок з оригінальних композицій. У 2010 році Стасом була заснована серія Accordion XXI Century, завдяки якій американський слухач мав можливість почути багато видатних митців баянно-акордеоного мистецтва зі всього світу.
 
Корі Песатуро (акордеон) – триразовий переможець чемпіонату світу з акордеону у номінаціях акустичний, цифровий та джаз акордеон. Корі - рекордсмен книги Гінеса: він увійшов до історії як людина, яка грала на акордеоні більше 32 годин! Корі 4 рази виступав у білому домі для президента США Біла Клінтона та його родини. Виконавець приймає участь у записах багатьох телевізійних шоу на американському, фінському, новозеландському, французькому телебаченні. Проводить багато майстер-класів з імпровізації на акордеоні у різних університетах США та Європи. Корі записав два компакт-диски з легендою джазу Джордже Гарзоне і його оркестром «The Fringe». Окрім своєї музичної кар’єри Корі захоплюється спостереженням за погодою та мотоспортом. Він тісно співпрацює з найвідомішими сайтами погоди США та спостерігає за ураганами. Пише спортивні блоги та грає на змаганнях формули 1.
 
Ансамбль «Музичний сувенір» - 
Ансамбль народних інструментів «Музичний сувенір» є дуже яскравою творчою одиницею в народно-інструментальному просторі міста Харкова, України та зарубіжжя. Дебютний виступ колективу, який можна вважати початком існування ансамблю, відбувся на святковому концерті в залі Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського у 2010 році. З того часу ансамбль успішно концертує у рідному місті, Україні та за кордоном. З року в рік колектив накопичує різноманітний репертуар по стилях і жанрах, який з великим успіхом приймається аудиторією. Це й обробки українських народних пісень, стилізована музика, джазові твори, класичні перекладення та інші. Колектив є лауреатом Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Географія виступів колективу не обмежується лише територією України. Ансамбль “Музичний сувенір» виступав на престижних музичних фестивалях в Македонії, Польщі, Угорщині, Франції, Боснії та Герцеговині, Італії, Чорногорії. 
 
Програма концерта:
В програмі концерта прозвучать твори Лероя Андерсона, Саймона Джефса, Джорджа Гершвина, Стаса Венглевського, Ніколо Паганіні, Вітторіо Монті, Астора Пьяццоли та інших.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Неперевершені музиканти відбудеться 8 грудня 2019, 18:30, неділя в Харківська філармонія. (Органна зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.