Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Comedy Woman(Камеди Вумен)

12 квітня 2014, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

О чем говорят женщины? О том, что их волнует: о нарядах, мужчинах, размере груди и богатстве внутреннего мира. Как они об этом говорят? С юмором! Особенно если это женщины из Comedy Woman. Где они об этом говорят? Там, где им комфортно и уютно – в Харькове в ККЗ «Украина».
 12 апреля, после успешных концертов в Нью Йорке, здесь пройдет уникальное шоу, в котором можно послушать женщину и получить от этого удовольствие. Артистки юмористического жанра не только разговаривают на сцене в жанре standup, они гораздо разнообразнее своих коллег-мужчин из ComedyClub – девушки танцуют, поют, показывают трюки и фокусы, превращая свое выступление в яркое и незабываемое шоу.
Comedy Woman– одна из самых популярных юмористических передач на ТВ, которую харьковчане смогут увидеть вживую. Любимые шутницы выйдут на сцену, чтобы обсудить с гостями жизнь женщин в изящной ироничной форме. Интеллектуально-юмористический женский клуб Comedy Woman – удивительное место, в котором можно послушать женщину и получить от этого удовольствие.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Comedy Woman(Камеди Вумен) відбудеться 12 квітня 2014, 19:00, субота в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+