Театр в театре. "Академия смеха"

8 листопада 2019, 19:00, п’ятниця
Ціна: 150 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

Дотепна, іронічна з несподіваним сюжетним ходом комедія про взаємини драматурга і цензора. Повна відсутність гумору у держ. Чиновника і блискуча дотепність комедіографа пробуджує в кожному з героїв дивний, сильний і болісний інтерес до інакомислячого, співрозмовника. Протягом семиденного діалогу герої проходять шлях від повного неприйняття один одного до незвичайного взаєморозуміння.

Ціна за квиток може мінятись за мірою приближення дати вистави.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр в театре. "Академия смеха" відбудеться 8 листопада 2019, 19:00, п’ятниця в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+